badania usg dla dzieci

Miejsce na rozmowy o zdrowiu, lekarzach, zabiegach i wszystkim, co z tym związane. Nie leczymy się nawzajem, ale pomagamy, jak najlepiej umiemy.
Awatar użytkownika
szymon
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2023, 3:00

badania usg dla dzieci

Post autor: szymon »

Czy byliście z waszymi dziećmi na jakichkolwiek badaniach usg w Tychach? Pytam, bo ja będę musiał się wybrać i nie do końca wiem jeszcze, jakie centrum medyczne wybiorę. Wiem za to, że przydałby mi się dobry lekarz pediatra z super podejściem do najmłodszych, bo to jest połowa sukcesu, żeby znaleźć kogoś takiego. Może chcecie mi doradzić? Przydałoby się ;)
starao

Re: badania usg dla dzieci

Post autor: starao »

Takie badania na spokojnie możecie sobie ogarnąć przez Multimed i moim zdaniem tam to się odbywa optymalnie dla dzieci. Nie ma długiego oczekiwania na badanie i stania w kolejce - wchodzisz i masz wizytę. Specjaliści z fajnym podejście, podpowiadający, opiniujący wynik. Na miejscu moim zdaniem wypasiony sprzęt, a ogólnie wszystko przebiega tak, jak powinno. I to jest właśnie model badań USG odpowiedni dla najmłodszych. Wszystko jest dobrze poukładane.
kaletra

Re: badania usg dla dzieci

Post autor: kaletra »

Potwierdzam. Jakoś w maju robiliśmy USG w Multimedzie. Moim zdaniem wyglądało to wzorcowo, tak, jak powinno przebiegać. A co dalej? Masz konsultację z lekarzem. Wiadomo, co się dzieje, otrzymujesz zalecenia i wiesz, co masz dalej robić. Moim zdaniem to jedyne słuszne podejście i tego trzeba się trzymać. Inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie. A jak wy to widzicie?
serden

Re: badania usg dla dzieci

Post autor: serden »

Multimed moim zdaniem wzorcowo rozgrywa ten temat. Nie mieliśmy żadnych problemów, badanie zrobione po paru dniach. Ogólnie miejsce znakomicie przygotowane, wszystko nowoczesne, dobrze utrzymane. I ogólnie cały proces zoptymalizowany pod pacjenta. Naprawdę trudno się tam o cokolwiek czepiać, wzorcowo to wyglądało. Fajnie, że można odbyć konsultację, bo to jednak diametralnie odmienia sytuację i tak powinno to wyglądać.
ODPOWIEDZ