Apteka dla seniora

Miejsce na rozmowy o zdrowiu, lekarzach, zabiegach i wszystkim, co z tym związane. Nie leczymy się nawzajem, ale pomagamy, jak najlepiej umiemy.
Kesa

Apteka dla seniora

Post autor: Kesa »

Cześć Wam, czy możecie polecić jakąś tanią aptekę dla seniora? To co się ostatnio dzieje to jakiś koszmar, ceny wszystkiego cały czas wzrastają, a skromna emerytura nie wystarcza, naprawdę nie wiem, jak Ci ludzie sobie teraz radzą, skoro nawet już mi jest bardzo ciężko. Moja mama przeznacza miesięcznie ponad 400 zł na same leki, a od przyszłego miesiąca ma być tego jeszcze więcej. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, może jest tutaj więcej osób, które są w podobnej sytuacji.
Bozno

Re: Apteka dla seniora

Post autor: Bozno »

To prawda, że ceny wszędzie tak galopują, że jest ro przerażające - tym bardziej dla seniorów, którzy raczej w naszym kraju nie narzekają na zbyt wysokie emerytury, więc dla nich naprawdę każda oszczędność na pewno ma ogromne znaczenie. Akurat ta grupa na ostatnich zmianach w kraju miała zyskać, no ale co z tego, skoro pomimo podwyżek emerytur, ceny wszędzie też są wyższe - z tego co kojarzę, seniorzy mają zniżkę na leki w DOZie, w wyznaczonych godzinach.
Kesa

Re: Apteka dla seniora

Post autor: Kesa »

Dobrze, że w ogóle ktoś pomyślał o jakiejś zniżce dedykowanej dla tej grupy osób, bo chyba oni najbardziej odczuwają wszechobecne podwyżki i jest mi ich naprawdę szkoda. Możesz napisać coś więcej o tej akcji? W jakich godzinach obowiązuje i jakie warunki trzeba spełnić? Moja mama ma 62 lata, mam nadzieję, że już się na to załapie. W tygodniu będę w DOZ, ale może uda mi się tu uzyskać wcześniej jakieś informacje - będę wdzięczna za każdą pomoc, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ