tłumaczenia poświadczone Warszawa

Potrzebujesz namiarów na konkretnego wykonawcę albo chcesz poznać na jego temat opinie? Masz zamiar skorzystać z usług firmy po raz pierwszy i towarzyszą Ci wątpliwości? Odezwij się!
Awatar użytkownika
Ryszarda73
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2022, 14:27

tłumaczenia poświadczone Warszawa

Post autor: Ryszarda73 »

Cześć forumowicze, mam do was pytanie. Jak sądzicie, kto realizuje najlepszej jakości tłumaczenia poświadczone w Warszawie? Pytam, bo sama będę chciała skorzystać z podobnej usługi na pewno przyda mi się namiar na specjalistę. Gdybyście mieli chęć polecić kogoś takiego, to pewnie i pomoglibyście też innym osobom szukającym podobnych informacji, więc śmiało :)
Awatar użytkownika
Włodzisław-78
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2022, 11:22

Re: tłumaczenia poświadczone Warszawa

Post autor: Włodzisław-78 »

Dla mnie bez dwóch zdań najlepszy tłumacz przysięgły języka angielskiego to Pani Danuta Olszewska. Już kilkukrotnie korzystałem z jej pomocy w przypadku najróżniejszych dokumentów i zawsze wiedziała co i jak zrobić, żeby było dobrze. No i czasowo u niej wychodzi dość szybko, ceny nie są wysokie, także ja mogę serdecznie polecić i odesłać do oferty ;)
luna88

Re: tłumaczenia poświadczone Warszawa

Post autor: luna88 »

W sumie to śmiało możecie zgłosić się do biura tłumaczeń https://tlumacz-in.pl/. Moja znajoma od długiego czasu z nimi współpracuje i naprawdę je zadowolona z ich usług. Wszystko odbywa się u nich fachowo. Każda treść dokładnie jest przekładana na dowolny język tak, aby zachować sens treści.
ODPOWIEDZ