gdzie po porady prawne?

Potrzebujesz namiarów na konkretnego wykonawcę albo chcesz poznać na jego temat opinie? Masz zamiar skorzystać z usług firmy po raz pierwszy i towarzyszą Ci wątpliwości? Odezwij się!
Awatar użytkownika
Nika_80
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2023, 13:07

gdzie po porady prawne?

Post autor: Nika_80 »

Dzień dobry forumowicze. Słuchajcie, szukam porady prawnej i zastanawiam się, gdzie mogłabym ją ewentualnie znaleźć. Dowiedziałam się jakiś czas temu od znajomej, że istnieją porady prawne online, ale chciałabym dowiedzieć się, czy są jakieś inne opcje. Czy ktoś może mi pomóc? Może polecicie mi konkretną osobę, do której warto się odezwać? Będę bardzo wdzięczna!
Adrianna P

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: Adrianna P »

Jesli chodzi o prawo karne, czy sprawy dotyczące obrony w postępowaniu dyscyplinarnym studenta czy nauczyciela akademickiego, sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za działalnośc na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego polecam mecenasa Mariusza Olęzałka. Ma on Kancelarie w Warszawie i w Łodzi. Nam akurat prowadził sprawe karna. Polecam
lidkaa

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: lidkaa »

Jeżeli chodzi tutaj o takie aspekty, jak przykładowo odszkodowanie za represję, odszkodowania wojenne, to tutaj https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-represje/ otrzymacie pełne wsparcie. Jest to firma, która ma obszerną wiedzę w tym zakresie, doświadczenie i wykazują wysoką skutecznością.
ODPOWIEDZ