gdzie po porady prawne?

Potrzebujesz namiarów na konkretnego wykonawcę albo chcesz poznać na jego temat opinie? Masz zamiar skorzystać z usług firmy po raz pierwszy i towarzyszą Ci wątpliwości? Odezwij się!
Awatar użytkownika
Nika_80
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2023, 13:07

gdzie po porady prawne?

Post autor: Nika_80 »

Dzień dobry forumowicze. Słuchajcie, szukam porady prawnej i zastanawiam się, gdzie mogłabym ją ewentualnie znaleźć. Dowiedziałam się jakiś czas temu od znajomej, że istnieją porady prawne online, ale chciałabym dowiedzieć się, czy są jakieś inne opcje. Czy ktoś może mi pomóc? Może polecicie mi konkretną osobę, do której warto się odezwać? Będę bardzo wdzięczna!
Adrianna P

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: Adrianna P »

Jesli chodzi o prawo karne, czy sprawy dotyczące obrony w postępowaniu dyscyplinarnym studenta czy nauczyciela akademickiego, sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za działalnośc na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego polecam mecenasa Mariusza Olęzałka. Ma on Kancelarie w Warszawie i w Łodzi. Nam akurat prowadził sprawe karna. Polecam
lidkaa

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: lidkaa »

Jeżeli chodzi tutaj o takie aspekty, jak przykładowo odszkodowanie za represję, odszkodowania wojenne, to tutaj https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-represje/ otrzymacie pełne wsparcie. Jest to firma, która ma obszerną wiedzę w tym zakresie, doświadczenie i wykazują wysoką skutecznością.
Bączek

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: Bączek »

Ustalając miejsce pobytu dziecka, niezmiernie ważna jest współpraca i otwarta komunikacja między rodzicami. Celem jest znalezienie rozwiązania, które będzie służyć dobru dziecka i wspierać jego rozwój. Dla osób poszukujących porad i wsparcia w tej kwestii, polecam artykuł dostępny pod adresem https://infobydgoszcz.pl/jak-ustalic-mi ... u-dziecka/ i zawiera on informacje, które mogą pomóc w osiągnięciu porozumienia w najlepszym interesie dziecka.
Fiołek

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: Fiołek »

W kontekście opieki naprzemiennej, każdy przypadek ustalania alimentów jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Rodzice powinni dążyć do porozumienia, które najlepiej odpowiada potrzebom ich dzieci, uwzględniając przy tym obiektwne możliwości finansowe. Szczegółowe wytyczne dotyczące takich sytuacji są dostępne na https://www.swidnik.pl/jakie-sa-zasady- ... zemiennej/ co może pomóc w znalezieniu optymalnego rozwiązania dla obu stron.
Gość

Re: gdzie po porady prawne?

Post autor: Gość »

Jeśli interesujesz się prawem nieruchomości, sprawdź https://lawblog.pl/ Znajdziesz tam wartościowe artykuły i porady prawne. Dajcie znać co myslicie o tym portalu - chętnie poznam wasze opinie :)
ODPOWIEDZ