Organizacja dużego wesela

To miejsce na tematy związane z rodziną. Te przyjemne i te mniej przyjemne. Chcesz się poradzić? Szukasz wsparcia lub wskazówek? Zajrzyj tu, na pewno uzyskasz odpowiedź.
Jawna

Organizacja dużego wesela

Post autor: Jawna »

Słuchajcie, za dwa lata wychodzę za mąż, więc tak naprawdę to już najwyższy czas na to, żeby znaleźć salę weselną, miejsce, hotel - żeby zorganizować wesele, na około 150 - 200 osób. Tak się składa, że oboje z narzeczonym mamy duże rodziny. Znacie może ten hotel https://campoverde.pl ? Bo przeglądam google i trafiłam na ich stronę, przekonuje mnie :)
WiktoriaHA

Re: Organizacja dużego wesela

Post autor: WiktoriaHA »

Plenerowe wesela często pozwalają na zaproszenie większej liczby gości niż tradycyjne sale bankietowe. W przestronnych plenerach łatwiej jest pomieścić większą grupę ludzi, co jest idealne, jeśli masz dużą rodzinę i licznych przyjaciół. Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ możecie poczytać na temat ich organizacji. Świeże powietrze i otwarta przestrzeń tworzą relaksującą atmosferę, która może sprawić, że goście będą się czuć bardziej swobodnie i komfortowo podczas uroczystości. To także sprzyja luźniejszej atmosferze i tworzeniu bardziej nieformalnych, rodzinnych chwil.
ODPOWIEDZ