Fotelik samochodowy

To miejsce na tematy związane z rodziną. Te przyjemne i te mniej przyjemne. Chcesz się poradzić? Szukasz wsparcia lub wskazówek? Zajrzyj tu, na pewno uzyskasz odpowiedź.
Awatar użytkownika
Lidia1999
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2022, 17:57

Fotelik samochodowy

Post autor: Lidia1999 »

Wiecie co, nie sądziłam, że fotelik samochodowy, a konkretnie jego zakup będzie sprawiał mi tyle trudności ;) Właściwie miałam już na oku jeden model, który polecało sporo mam, ale stwierdziłam, że poczytam jeszcze trochę na ten temat i w trym momencie mam pustkę w głowie. Bo znalazłam coś takiego jak obrotowy fotelik samochodowy i wydaje mi się, że to wygodna opcja.
milosz

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: milosz »

A może smart kid belt? to bardzo fajny sposob na przewożenie bezpiecznie dzieci bez wydawania majątku na niewygodne foteliki. Są na to badania, poczytaj sobie
wiola033

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: wiola033 »

Nie wyobrażam sobie żadnych podróży bez odpowiednio dobranego fotelika, bo to moim zdaniem najważniejsza kwestia. Zawsze fotelik konkretnie trzeba dobrać do dziecka.

__
Boxy dachowe
esme89

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: esme89 »

To ja przykładowo ostatnio też odkryłam Pixel PRO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =JeansC.04 i wydaje mi się, że na ten model fotelika też warto zwrócić uwagę. Chociażby spełnia wszystkie najnowsze normy bezpieczeństwa i jest niezwykle nawet lekki. Także transportowanie dziecka jest dużo wygodniejsze i łatwiejsze.
nadine

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: nadine »

Myślę, że bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego fotelika, bo dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo dzieci. Koniecznie trzeba o tym pomyśleć.

__
broker energetyczny
Kozia

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: Kozia »

Na pewno jeśli chodzi o starszakow, czyli dzieci powyżej 15 kilogramow to warto sobie zerknąć na https://smartkidbelt.com/pl/ - bo to ciekawe rozwiązanie, i to wymyślone przez Polaka
aleks22

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: aleks22 »

Macie w planach kupno jakiegoś konkretnego fotelika? Myślę, że najważniejsze jest dobranie właściwych fotelików pod wiek dziecka, jak i jego wagę.

__
akcesoria terrarystyczne
em9393

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: em9393 »

Trzeba dbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, dlatego dobranie odpowiedniego fotelika ma całkiem spore znaczenie. Zwróćcie na to uwagę. Polecacie jakieś konkretne modele.

__
Pieczątki

tv mobilna w telewizorze
aingeru

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: aingeru »

Warto wybierać takie foteliki, które w stu procentach dopasowane są do dziecka, ponieważ to zapewnia dziecku odpowiednie bezpieczeństwo. Warto oczywiście o tym pomyśleć za każdym razem, kiedy zmieniamy fotelik.

__
szafka pod telewizor nowoczesna
pola0303

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: pola0303 »

Jakie najczęściej wybieracie foteliki samochodowe? Obecnie na rynku jest tyle różnych fotelików, że naprawdę cięzko postawić na ten jeden jedyny fotelik, który sprawdzi się dla naszego dziecka.

__
amano
ODPOWIEDZ