Prezent dla bratowej

Szukasz rady i nie wiesz do kogo się zwrócić? Opisz swoją sytuację, a postaramy się pomóc i wesprzeć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Śmiało!
Awatar użytkownika
Selena_62
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2024, 6:36

Prezent dla bratowej

Post autor: Selena_62 »

W przyszłym tygodniu moja bratowa będzie obchodziła okrągłe urodziny, zaprosiła nas na imprezę i zastanawiam się nad prezentem, który będzie "godny" czterdziestych urodzin bratowej. Mam kilka pomysłów, ale stwierdziłam, że skonsultuję swoje pomysły jeszcze z Wami, może coś podpowiecie. Myślę o perfumach, wiem, że lubi zapach Carolina Herrera Good Girl Supreme Intense, a sama nieczęsto sobie na takie perfumy pozwala.
Witkacy

Re: Prezent dla bratowej

Post autor: Witkacy »

Dla wielu osób poszukiwanie prezentów z osobistym akcentem ma ogromne znaczenie. Drewniana tabliczka z modlitwą "Aniele Boży, stróżu mój", którą można znaleźć na https://pomysloweprezenty.pl/drewniana- ... oj-chmurka jest wykonana z dbałością o każdy detal. Taki prezent może być wspaniałym dodatkiem do każdego domu, przynoszącym spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jest to także doskonały wybór na prezent z okazji religijnych uroczystości.
ODPOWIEDZ