Praca Holandia

Szukasz rady i nie wiesz do kogo się zwrócić? Opisz swoją sytuację, a postaramy się pomóc i wesprzeć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Śmiało!
Awatar użytkownika
Miłosława-76
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2022, 7:57

Praca Holandia

Post autor: Miłosława-76 »

Czy ktoś z Was mieszka i pracuje za granicą? Słuchajcie, moja druga połowa straciła pracę tutaj w Polsce i zastanawia się, czy nie wyjechać na jakiś czas do Holandii. Wiecie jak to jest, zanim tutaj znajdzie stałą pracę, ta będzie w stanie zarobić już w tym czasie dwa razy więcej niż PL. Podpowiecie mi proszę, gdzie warto sprawdzać ogłoszenia o pracę Holandia?
aloalo

Re: Praca Holandia

Post autor: aloalo »

Profesjonalne firmy HR dysponują zaawansowanymi narzędziami i metodami rekrutacyjnymi, co zwiększa szanse na znalezienie odpowiednich kandydatów w krótszym czasie. Dzięki szerokiej sieci kontaktów i doświadczeniu w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, zewnętrzni specjaliści HR mogą szybciej i trafniej dobierać pracowników do odpowiednich ról. Dzięki takiej pomocy, jako pracodawca bez problemu znajdziemy pracownika zarówno do pracy za granicą https://leasingteam.pl/ jak i w kraju.
luna88

Re: Praca Holandia

Post autor: luna88 »

No chyba, że do kogoś z was bardziej przemawia praca niemcy agencja ?
To wówczas możecie zgłosić się do Ideal Grupa i sprawdzić ich propozycje. A z tego co wiem, to mają tam szeroki zbiór ofert i to na najróżniejsze stanowiska - także może i coś dla siebie znajdziecie.
ODPOWIEDZ