metody powiększania ust - jaka najlepsza?

Szukasz rady i nie wiesz do kogo się zwrócić? Opisz swoją sytuację, a postaramy się pomóc i wesprzeć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Śmiało!
Awatar użytkownika
Karina-63
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2023, 11:09

metody powiększania ust - jaka najlepsza?

Post autor: Karina-63 »

Cześć wszystkim! Pytanie głównie do kobiet - czy któraś z Was miała już styczność z różnymi metodami powiększania ust? Co polecałybyście? Zależy mi na naturalnym efekcie, więc nie chcę ryzykować zbyt inwazyjnymi zabiegami. Słyszałam o wielu sposobach, a chcę się dowiedzieć o nich więcej, żeby móc się zdecydować na konkretny zabieg. Liczę na Waszą pomoc! 😊
katha

Re: metody powiększania ust - jaka najlepsza?

Post autor: katha »

Wszystko jest dla ludzi i dlaczego by z tego nie korzystać. Ja sama jestem fanką t takich zabiegów, jak modelowanie ust, wolumetria twarzy, czy innych zabiegów. Widziałam niejedne ich efekty i naprawdę robiły wrażenie. Dlatego i ja chcę za jakiś czas wybrać się na jakiś fajny zabieg redukujący zmarszczki.
Minka

Re: metody powiększania ust - jaka najlepsza?

Post autor: Minka »

Slyszalam, ze medycyna estetyczna Pruszków cieszy sie dobrymi opiniami wsrod dziewczyn z okolicy. Sama mysle, czy by sie na jakis zabieg nie wybrac by troche poprawic te zmarszczki na twarzy, mysle ze to bedzie miejsce w ktore bede celowac
szwedzik0

Re: metody powiększania ust - jaka najlepsza?

Post autor: szwedzik0 »

Najlepsze to takie przeprowadzone przez profesjonalistow, poczytaj sobie o tym na https://trzemeszno24.info/powiekszanie- ... -wiedziec/ żeby przypadkiem nie trafić w zle miejsce
ODPOWIEDZ