Co to jest rekuperacja?

Szukasz rady i nie wiesz do kogo się zwrócić? Opisz swoją sytuację, a postaramy się pomóc i wesprzeć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Śmiało!
Awatar użytkownika
Kemala
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 15:32

Co to jest rekuperacja?

Post autor: Kemala »

Ostatnio sporo słyszałam na temat rekuperacji, niestety żadnych szczegółów a raczej informację, że po po prostu ludzie decydują się na takie rozwiązanie jak rekuperacja u siebie w domu. Jako, że też mamy przed sobą budowę, zastanawiam się, czy warto w taką rekuperację zainwestować? Powiedzcie, jaki jest koszt, przybliżony oczywiście i czy jesteście zadowoleni z tego rozwiązania?
Bolek

Re: Co to jest rekuperacja?

Post autor: Bolek »

Czy ktoś z was miał do czynienia z systemami rekuperacji w starszych budynkach? Słyszałem, że adaptacja w takich miejscach może być bardziej skomplikowana. Jeśli szukasz dobrych firm zajmujących się tym tematem, polecam sprawdzić https://ansel.pl/rekuperacja i na pewno mają tam sporo ciekawych artykułów i porad.
Kryspin

Re: Co to jest rekuperacja?

Post autor: Kryspin »

Koszt rekuperacji może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak wielkość budynku, rodzaj i jakość rekuperatora, oraz zakres prac instalacyjnych. Przybliżony koszt instalacji rekuperacji może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od konkretnych warunków.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z tej inwestycji. Rekuperacja nie tylko pomaga w utrzymaniu świeżego powietrza wewnątrz pomieszczeń, ale także przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie oraz zapewnia większy komfort użytkowania budynku.
ODPOWIEDZ