Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

W tym miejscu dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na temat firm. Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat marki, produktu lub usługi? Wejdź!
Derwit

Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

Post autor: Derwit »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w firmie Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.? Macie jakieś doswiadczenia?
dżejziii

Re: Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

Post autor: dżejziii »

Nie mam pojęcia. Jednakże jak zastanawiacie się nad tym, jak reklamować swoją firmę, to tutaj warto byłoby też poczytać sobie artykuł https://www.funfashion.pl/agencja-marke ... korzystac/ . Z niego dowiecie się co nieco o pozycjonowaniu, a także czy warto skorzystać z usług agencji marketingowej? Czy reklama online ma sens?
Lupik

Re: Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

Post autor: Lupik »

W dzisiejszych czasach, aby wyróżnić się na rynku, potrzebujemy wsparcia profesjonalistów. Nasza firma skorzystała z agencji https://virtualpeople.pl/ i zyskała mocne fundamenty w dziedzinie marketingu. Polecamy Ci rozważyć podobne rozwiązanie!
bolly

Re: Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

Post autor: bolly »

A czy ktoś z was może ma doświadczenie z firmą https://all4comms.com/services/influencer-marketing/ ? Tak pytam, ponieważ zauważyłam, że oni znają różne tajniki promowania biznesów w sieci. Także kusi mnie, aby do nich się zgłosić.... Co wy na to?
arielkaa

Re: Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

Post autor: arielkaa »

Myślę, że nad każdą opcją warto na spokojnie się zastanowić. Ja też teraz rozważam ofertę przykładowo firmy Antare, ponieważ interesuje mnie reklama lokalna, typu kasetony reklamowe z dibondu i inne rzeczy. Jestem ciekawa co mogą mi zaproponować, takiego już sprecyzowanego pod moją firmę.
Wiedźmin

Re: Reklama LI Parie Sp. z o.o. Sp.k.

Post autor: Wiedźmin »

W afiliacji panuje przekonanie, że sukces zależy głównie od ilości kliknięć w linki. To jednak tylko część prawdy. Jak wyjaśniono na https://adnext.pl/blog-adnext/performan ... afiliacji/ konwersje i angażowanie odbiorców są równie ważne.
ODPOWIEDZ