Zlecę malowanie dachu i elewacji

Szukasz wykonawcy do swojego zlecenia? A może sam zajmujesz się realizowaniem usług? Napisz, czego oczekujesz i podaj wszystkie szczegóły. Jest duża szansa na to, że ktoś się do Ciebie odezwie.
Awatar użytkownika
Radomila1966
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 15:18

Zlecę malowanie dachu i elewacji

Post autor: Radomila1966 »

Dzień dobry, chciałabym skorzystać z usług doświadczonej firmy w zakresie malowania dachu i elewacji hal produkcyjnych w okolicy Warszawy. Powierzchnia powyżej 10 000 metrów kwadratowych. Zależy mi na szybkim i skutecznym działaniu. Czy macie kogoś godnego polecenia?

moksir chrzanów
Krzysztof

Re: Zlecę malowanie dachu i elewacji

Post autor: Krzysztof »

Witaj.

Polecę Ci do malowania dachu firme Biotop
Z Małopolski. 17 wyspecjalizowanych brygad, sprzęt Graco, myjki 700 bar. Wszystko robi wrażenie. Wykonywali u mnie zlecenie na Pomorzu 5500m2. Szybko, sprawnie. Efekt niesamowity, współpraca bezproblemowa mimo, że nie było wizji lokalnej przed rozpoczęciem pracy. Wszystko na podstawie satelity oraz przesłanych przeze mnie zdjec. Żadnych niedomówień. Z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić. Tu masz stronę oglądnij.

https://www.grupabiotop.pl/
MsStal

Re: Zlecę malowanie dachu i elewacji

Post autor: MsStal »

Również polecam z czystym sumieniem firmę www.grupabiotop.pl . Pomalowali dla nas przeszło 5000m2 w dodatku nietypowym kolorem ze wzornika palety ncs. Widać ,że firma konkretna. Pracownicy mili, punktualni i dokładni, na robocie zawsze porządek. Nie było się do czego przyczepić :D Polecam, bo to jedna z lepszych jak nie najlepszych firm z którymi mieliśmy okazję współpracować przy naszej hali a po części troszkę na antykorozji się znamy a dokładnie zajmujemy się piaskowaniem.
ODPOWIEDZ