Zachowek od spadku. Potrzebny prawnik w Gdańsku

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy, które nie są związane z pozostałymi kategoriami.
Norbi19

Zachowek od spadku. Potrzebny prawnik w Gdańsku

Post autor: Norbi19 »

Potrzebuję prawnika, który pomoże mi wywalczyć zachowek od spadku od brata, który nie chce mi go wypłacić po zmarłym tacie. Jesteście w stanie polecić kogoś z Trójmiasta?
Ela53

Re: Zachowek od spadku. Potrzebny prawnik w Gdańsku

Post autor: Ela53 »

Nie mieści mi się to w głowie, aby takie sytuacje miały miejsce. Bardzo mi przykro z powodu tego co Ciebie spotkało. Skoro szukasz dobrego prawnika, polecam pana Mindykowskiego. Na pewno będzie w stanie Ci pomóc.
Olek29

Re: Zachowek od spadku. Potrzebny prawnik w Gdańsku

Post autor: Olek29 »

I jak? Kontaktowałeś się z Panem Michałem? Jak jeszcze masz obawy, to niepotrzebnie. Pan Mindykowski ma duże doświadczenie i do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Myślę, że na spokojnie możesz oddać się w jego ręce.
Zorka74

Re: Zachowek od spadku. Potrzebny prawnik w Gdańsku

Post autor: Zorka74 »

Potrzebujesz kogoś doświadczonego - to jest pewne. Myślę, że najlepiej spotkać się z mecenasem Mindykowskim. Jest bardzo doświadczony i zaangażowany w sprawy swoich klientów. Wykazuje się też wysoką empatią. Polecam z czystym sumieniem.

najtańsze smartfony z androidem
Norbi19

Re: Zachowek od spadku. Potrzebny prawnik w Gdańsku

Post autor: Norbi19 »

Jutro podjadę do kancelarii Pana Michała Mindykowskiego. Może uda mi się z nim porozmawiać, a jak nie to umówię się na spotkanie. Na tą chwilę dziękuję za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ