Wakacje w Bieszczadach

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy, które nie są związane z pozostałymi kategoriami.
Awatar użytkownika
nikoleta
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2022, 21:06

Wakacje w Bieszczadach

Post autor: nikoleta »

Wakacje w Bieszczadach to coś niesamowitego. Jest to idealne miejsce, aby cieszyć się przyrodą, wędrować i poznawać unikalną florę i faunę. Dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego, istnieją również możliwości paralotniarstwa lub raftingu po rzece San. Czego chcieć więcej? Dla mnie to najlepszy sposób na wakacje. Nie mogę się doczekać, żeby znów pojechać w tamte strony. A Wy jakie wakacje lubicie najbardziej?
lagatta

Re: Wakacje w Bieszczadach

Post autor: lagatta »

Ja też jeszcze w tym roku mam zaplanowany urlop.... Ale muszę poszukać sobie nowe walizki, ponieważ moje są już całkiem stare. Tak myślę - gdzie najlepiej je kupić? Ponoć firma Solier ma świetne - czy to prawda?
kowalska

Re: Wakacje w Bieszczadach

Post autor: kowalska »

Bardzo dobry plan. Ja też sobie zaplanowałam jak chcę spędzić urlop i wiem już że skorzystam z usług wypożyczalni bo wybieram się w mniej skomunikowane miejsce. Na tej stronie https://comfortcar.pl/wynajem-samochodu ... n-goleniow już sprawdziłam sobie szczegóły wynajmu i wybrałam samochód który zarezerwuję :)
dagmaa

Re: Wakacje w Bieszczadach

Post autor: dagmaa »

Można się też wybrać gdzieś dalej? Może warto byłoby coś zobaczyć więcej poza Polską? Zobaczcie przykładowo na propozycje https://travelpp.pl/wycieczki/wyspy-kanaryjskie/ - co można zobaczyć na wyspach kanaryjski? Jakie są to magiczne miejsca..
rozaliaa

Re: Wakacje w Bieszczadach

Post autor: rozaliaa »

Wszędzie dzisiaj można jechać - zależy od was... Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i myślę, że postawię na firmę Kiribati Club - ponieważ zainteresowała mnie ich wyprawa do kenii . Jeszcze tam nie byłam, a intryguje mnie to miejsce.
ODPOWIEDZ