zwrot nadpłaty kredytu

Szukasz rady w zakresie prowadzenia własnej firmy? Chcesz poznać szczegóły kredytu gotówkowego? Daj znać, a postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
alojza74
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 9:59

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: alojza74 »

Wiecie, że możecie ubiegać o zwrot nadpłaty kredytu? Zwłaszcza jeśli chodzi o kredyt we frankach. Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale widziałam ostatnio taką informację i radzę się Wam zainteresować tą kwestią. Może uda się trochę odsapnąć. To co dzieje się z kredytami w obecnych czasach to jest jakiś koszmar. Ja jestem dopiero przed, a już ze stresu nie mogę spać.
mikusia

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: mikusia »

A czy orientujecie się może też w kredytach hipotecznych - czy warto po ślubie wziąć? Czy można przed ślubem też strać się o taką pożyczkę? Tutaj https://twoja-hipoteka.pl/jak-kupic-mie ... y-i-zalety coś na ten temat piszą - ale chętnie poznam jeszcze waszą opinię.
Maria29

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Maria29 »

Nie wiedziałam że takie coś jest możliwe, ale też pewnie dlatego, że dopiero zapoznaje się z tematem pożyczek. Pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych udało mi się znaleźć namiary na pożyczki dla osób zadłużonych. O tym, że takie istnieją też nie miałam pojęcia, a może to komuś uratować sytuacje.
ewka9222

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: ewka9222 »

Pożyczki online są ciekawym rozwiązaniem, ale trzeba posiadać konto bankowe, aby z takiej pożyczki skorzystać. Najlepiej szybko i bezproblemowo takie konto założyć, a potem skorzystać z pożyczki. Weźcie pod uwagę ofertę strony https://gotowkowe-pozyczki.pl/konta-osobiste .
Balowszczyk

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Balowszczyk »

Zmiany w WIBOR i WIRON bezpośrednio wpływają na kalkulację rat kredytowych. Osoby zainteresowane analizą, jak te zmiany mogą wpłynąć na ich zobowiązania finansowe, powinny zapoznać się z informacjami dostępnymi pod adresem https://lubiefinanse.pl/rozwoj/wibor-i- ... tobiorcow/ i jest to szczególnie ważne w przypadku długoterminowych zobowiązań hipotecznych.
ODPOWIEDZ