Własny biznes

Szukasz rady w zakresie prowadzenia własnej firmy? Chcesz poznać szczegóły kredytu gotówkowego? Daj znać, a postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
Dargosława1996
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2022, 6:37

Własny biznes

Post autor: Dargosława1996 »

Przychodzę z pytaniem do kobiet, które prowadzą swoją własną działalność gospodarczą - powiedzcie, czy jesteście zadowolone z tej decyzji, którą podjęłyście? Myślicie, że warto prowadzić własną działalność, lepiej wychodzicie finansowo na tej decyzji, niż na pracy na etacie? Ja planuję otworzyć swój własny butik z odzieżą damską i dlatego pytam o to wszystko.
agataa

Re: Własny biznes

Post autor: agataa »

A mnie właściwie zastanawia to czy nie otworzyć sklep internetowy, dlatego zastanawiam się nad tym od czego powinnam zacząć etc. W sieci znalazłam poradnik o magento 2 - https://teoriabiznesu.pl/internet/przew ... -commerce/ . Planuję się z nim zapoznać, aby dowiedzieć się bliżej z tym jak działa i co go charakteryzuje?
soyaa

Re: Własny biznes

Post autor: soyaa »

Własny biznes to wiadomo, że to dobra sprawa, ale wszystko trzeba sobie dobrze przemyśleć i zorganizować. Chociażby między innym trzeba sobie przemyśleć - jak praktycznie i solidnie wyposażyć nasz biznes. Tutaj https://cws.com.pl/k,229,regaly-przyscienne.html przykładowo macie wszelkie sprzęty, regały i inne rzeczy, które mogą się wam przydać w branży spożywczej, sklepach, gastronomii.
coldd

Re: Własny biznes

Post autor: coldd »

Konkurencyjność na rynku e-commerce wiąże się nie tylko z jakością produktów, ale również z jakością obsługi klienta - https://portalsremski.pl/pl/704_oglosze ... klepu.html Darmowe zwroty, profesjonalna komunikacja i rozwiązywanie problemów klientów są kluczowymi elementami, które pomogą Wam zbudować lojalną bazę klientów i odnieść sukces w świecie biznesu online.
antoninaa

Re: Własny biznes

Post autor: antoninaa »

Każdy ma szansę na to, aby prowadzić swój biznes. Jak chodzi o mnie, to planuję przykładowo otworzyć sklep internetowy i nawet już zastanawiam się na jakie rozwiązania wybrać? Tak myślę, że chociażby product information management to dobra opcja , bo w końcu zarządzanie płynne wiadomościami produktowymi jest ważne.
Jaś

Re: Własny biznes

Post autor: Jaś »

Z pewnością jak własny biznes to będziesz potrzebować pomocy w temacie księgowości, ze swojej strony mogę polecić ci AFORSTI AC SP z.o.o w którym otrzymasz niesamowite wsparcie nawet w zakresie kadrowo-płacowym
ODPOWIEDZ