Opracowanie szaty graficznej opakowań

Szukasz rady w zakresie prowadzenia własnej firmy? Chcesz poznać szczegóły kredytu gotówkowego? Daj znać, a postaramy się pomóc.
Jentai

Opracowanie szaty graficznej opakowań

Post autor: Jentai »

Szukam namiarów na firmę, która oferuje między innymi takie usługi jak opracowanie szaty graficznej opakowań, wiem, że na Was zawsze można liczyć, więc mam nadzieję, że i w tej sytuacji się nie zawiodę :) może macie doświadczenia z firmą https://bracistudio.pl bo akurat trafiłam na ich stronę :)
america

Re: Opracowanie szaty graficznej opakowań

Post autor: america »

Jentai pisze: ↑25 paź 2021, 22:38 Szukam namiarów na firmę, która oferuje między innymi takie usługi jak opracowanie szaty graficznej opakowań, wiem, że na Was zawsze można liczyć, więc mam nadzieję, że i w tej sytuacji się nie zawiodę :) może macie doświadczenia z firmą ?
W sumie wiem, że agencja reklamowa Legnica https://www.raval.pl/ ma do zaproponowania ciekawe rozwiązania, ale jeśli dokładniej chcesz wiedzieć, co jak i za ile, to sugerowałabym jednak bezpośrednio do nich pisać. Jak wiadomo, to może o wiele lepiej popłacać, a w razie czego, może uda Ci się jeszcze rabat jakiś uzyskać.
ODPOWIEDZ