Kredyt we frankach

Szukasz rady w zakresie prowadzenia własnej firmy? Chcesz poznać szczegóły kredytu gotówkowego? Daj znać, a postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
Iwona-71
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 3:29

Kredyt we frankach

Post autor: Iwona-71 »

Cześć!
Czy ktoś z was zaciągał może kredyt we frankach? Pytam z czystej ciekawości, bo chcę wiedzieć, jak sobie radzicie ze spłacaniem rad. Słyszałam o wszystkich nieprawidłowościach związanych właśnie z tymi kredytami i mnie to skutecznie zniechęciło. Gdybyście chcieli opowiedzieć, jak to u was wyglądało lub wygląda, to śmiało. Może dla innych będzie to przestrogą, żeby poważnie się zastanowić i przeanalizować jeszcze raz decyzję o kredycie.
margaret

Re: Kredyt we frankach

Post autor: margaret »

Ostatnio trochę czytam o różnych też rozwiązaniach dla zadłużonych i dowiedziałam się też, że jest coś takiego, jak sprzedaż długów . Co wy na to? Czy ktoś z was może korzystał już z takiego rozwiązania? Czy według was jest to dobra opcja?
Gazda

Re: Kredyt we frankach

Post autor: Gazda »

Ujemne oprocentowanie przy kredycie to zjawisko, które może wystąpić w określonych warunkach makroekonomicznych, zwłaszcza w okresach deflacji lub bardzo niskiej inflacji. W takiej sytuacji banki mogą płacić kredytobiorcom za korzystanie z kredytu, co jest odwróceniem tradycyjnego modelu kredytowania. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://bialobrzegi24.net/pl/651_artyku ... dycie.html i jak dla mnie jest to coś bardzo istotnego.
ODPOWIEDZ