Skąd zamówić okna do niemiec?

Omawiamy tutaj wszystkie sprawy dotyczące naszych domów i mieszkań. Remonty, sprzęty, meble, dekoracje oraz dodatki. Nie wiesz? Zapytaj!
Łozne

Skąd zamówić okna do niemiec?

Post autor: Łozne »

Mam takie nietypowe pytanie, znacie może jakiegoś dobrego producenta okien drewnianych, który sprzedaje swoje produkty również na rynek niemiecki? Budujemy dom niedaleko granicy, więc wydaje mi się, że spokojnie możemy zamówić okna z PL. Wpadła mi w oko firma http://holzfenster-auspolen.de znacie ich?
casandraa

Re: Skąd zamówić okna do niemiec?

Post autor: casandraa »

A czemu z Niemiec sprowadzać? Przecież u nas też są różnorodne opcje.... Jak chodzi o mnie, to tutaj planuję postawić na firmę Panel Dom, ponieważ oni nie tylko mają okna, ale i parapety lastryko , czy też rolety. Także, że tak napiszę będę mogła kupić wszystko kompleksowo, także super. Na pewno mnie to dużo korzystniej wyjdzie, niżeli miałabym kupować oddzielnie.
Dżeki

Re: Skąd zamówić okna do niemiec?

Post autor: Dżeki »

Okna narożne stanowią wyjątkowy element architektoniczny, który zapewnia nie tylko estetyczny wygląd budynku, ale również zwiększa dopływ światła naturalnego do pomieszczeń. Na stronie https://inwestprofil.pl/okna-narozne-za ... dy-rodzaje można znaleźć szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów okien narożnych. Ich zaletą jest zwiększenie pola widzenia oraz dodanie unikalnego charakteru wnętrzu. Wadą może być jednak zwiększony koszt instalacji i utrzymania, a także potencjalne trudności z zamontowaniem odpowiednich osłon okiennych.
ODPOWIEDZ