jakie rolety na zewnątrz?

Omawiamy tutaj wszystkie sprawy dotyczące naszych domów i mieszkań. Remonty, sprzęty, meble, dekoracje oraz dodatki. Nie wiesz? Zapytaj!
Awatar użytkownika
Sandra-79
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2023, 18:49

jakie rolety na zewnątrz?

Post autor: Sandra-79 »

Witajcie forumowicze. Chciałabym otrzymać od was porady na temat rolet zewnętrznych. Mieszkam w domu jednorodzinnym i chciałabym zamontować rolety na zewnątrz, aby zapewnić sobie większy komfort i bezpieczeństwo.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie w montażu rolet zewnętrznych? Jakie są najlepsze opcje, jeśli chodzi o materiały i wykończenia? Jakie są zalety i wady poszczególnych rodzajów rolet?
Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki i porady. Z góry dziękuję za pomoc! :)
Grisza

Re: jakie rolety na zewnątrz?

Post autor: Grisza »

Rolety nadstawne to także rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Zapewniają one lepszą izolację termiczną, co może przyczynić się do obniżenia kosztów ogrzewania domu w zimie i utrzymania chłodu latem. Strona https://inwestprofil.pl/rolety-nadstawn ... e-i-montaz właśnie posiada takiego rodzaju rolety w swojej ofercie i moim zdaniem fajnie jest o tym wiedzieć.
niskaa

Re: jakie rolety na zewnątrz?

Post autor: niskaa »

Nie mogę za bardzo wiedzieć, co jest dla nas obszarem działania, ale jeśli już, to naprawdę waham się nad rozwiązaniem dla moich okien. A mianowicie podobają mi się rolety rzymskie na wymiar wrocław , no ale nie wiem, czy na poddaszu też się sprawdzą. Potrzebowałabym Waszej opinii, bo to jednak sporo nam daje.
ODPOWIEDZ