Ekologiczne ogrzewanie domu?

Omawiamy tutaj wszystkie sprawy dotyczące naszych domów i mieszkań. Remonty, sprzęty, meble, dekoracje oraz dodatki. Nie wiesz? Zapytaj!
Awatar użytkownika
Fabia_68
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 10:53

Ekologiczne ogrzewanie domu?

Post autor: Fabia_68 »

Cześć kochani! Jaki jest według was najlepszy sposób na ogrzewanie domu? Interesują mnie przede wszystkim ekonomiczne i ekologiczne metody. Chociaż wydaje mi się, że pompa ciepła sprawdzi się w moim przypadku najlepiej. Chcecie mi trochę opowiedzieć o jej działaniu, wydajności i innych elementach? Myślę, że dobrze by było poznać szczegóły, zgadzacie się? :)
Ładny

Re: Ekologiczne ogrzewanie domu?

Post autor: Ładny »

Osoby zainteresowane dofinansowaniem wymiany pieca powinny pamiętać, że często wymagane jest spełnienie określonych warunków technicznych i ekologicznych. Programy te promują wymianę na urządzenia spełniające wysokie standardy efektywności energetycznej i niskiej emisji. Szczegółowe wymagania i procedury aplikacyjne opisane są na stronie https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sp ... pieca.html która jest cennym źródłem wiedzy.
serek

Re: Ekologiczne ogrzewanie domu?

Post autor: serek »

Ogrzewanie podłogowe to dobry pomysł, jeśli chcesz, aby Twój dom był bardziej komfortowy i energooszczędny. Możesz sprawdzić TERMO PE-RT - rura do ogrzewania podłogowego od producenta Termolit - moim zdaniem na pewno warto zwrócić na nią uwagę.
ODPOWIEDZ