Dom na osiedlu?

Omawiamy tutaj wszystkie sprawy dotyczące naszych domów i mieszkań. Remonty, sprzęty, meble, dekoracje oraz dodatki. Nie wiesz? Zapytaj!
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 11:21

Dom na osiedlu?

Post autor: Beatrycze »

Czy ktoś z was mieszka na osiedlu domków? Jak wam się to podoba? Pytam, ponieważ zainteresowało mnie osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą. Tak się składa, że od dawna marzę o takim spokojnym kącie z własnym ogródkiem i odrobiną zieleni. Warto się zdecydować?
nunuś

Re: Dom na osiedlu?

Post autor: nunuś »

W sumie nie ma tego złego, jeśli się na taki dom pokusimy, ale co swoje, to swoje zawsze. Stąd wydaje mi się, że taki https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-3 domek będzie lepszy niż szeregowiec. Również nieduży, koszty budowy nie duże, a można śmiało do tematu dobrze podejść. Co wy na to?
america

Re: Dom na osiedlu?

Post autor: america »

W sumie ja nie wiem, czy warto takie domy robić, ale kto wie, może się mylę. Sama niedawno domek na odludziu kupiłam i dziś muszę się zastanowić, jak go zaaranżować. Na razie podoba mi się taka aranżacja, gdzie przeważają płytki z cegły . Mój mąż na to rozwiązanie narzeka, ale dla mnie jest naprawdę okej. Co wy na to?
ODPOWIEDZ