dekoracje w abstrakcyjnym stylu

Omawiamy tutaj wszystkie sprawy dotyczące naszych domów i mieszkań. Remonty, sprzęty, meble, dekoracje oraz dodatki. Nie wiesz? Zapytaj!
Awatar użytkownika
Felicyta-87
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2022, 16:29

dekoracje w abstrakcyjnym stylu

Post autor: Felicyta-87 »

Czy w waszych domach znajdują się jakieś nietypowe dekoracje typu obrazy abstrakcje i tym podobne? Ja bardzo lubię designerskie dodatki i dobrze się czuję planując wystrój wnętrz w moim domu, zresztą chyba całkiem nieźle mi to idzie :P Mielibyście do polecenia jakieś sklepy internetowe z dekoracjami, a w szczególności z obrazami? Planuję niewielkie zakupy i liczę na pomoc!
lorenaa

Re: dekoracje w abstrakcyjnym stylu

Post autor: lorenaa »

tak naprawdę w sieci można znaleźć wiele różnorodnych artykułów - także w sumie wszystko zależy od was, co poszukujecie itd. Ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na firmę https://libret.pl/lustra-tradycyjne/okragle/27 , która oferuje bardzo fajne lustra i to w najróżniejszych wielkościach, jak i kształtach. To niejedyne ich propozycje, bo jeszcze wiele innych rzeczy mają do zaoferowania... Możecie sobie sprawdzić.
alkaa

Re: dekoracje w abstrakcyjnym stylu

Post autor: alkaa »

Masa jest teraz dekoracji i to najróżniejszego rodzaju... Także wszystko zależy co was interesuje. Jak chodzi o takie aspekty, jak ozdoby na walentynki hurtownia Horst w tym zakresie ma sporo do zaoferowania. Tam macie szeroki i zróżnicowany wybór, i myślę że coś odpowiedniego dla siebie znajdziecie.
ODPOWIEDZ