Nowe drzwi

Omawiamy tutaj wszystkie sprawy dotyczące naszych domów i mieszkań. Remonty, sprzęty, meble, dekoracje oraz dodatki. Nie wiesz? Zapytaj!
Awatar użytkownika
lesław_64
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 14:20

Nowe drzwi

Post autor: lesław_64 »

Cześć wam. Niedługo planuję wymienić drzwi na nowe i chciałbym zamówić porządne drzwi wewnętrzne Żory. Polecacie wybrać się z tym do stolarni? Jakoś bardziej mnie to przekonuje niż szukanie po popularnych marketach budowlanych.
america

Re: Nowe drzwi

Post autor: america »

lesław_64 pisze: 13 paź 2021, 15:34 Cześć wam. Niedługo planuję wymienić drzwi na nowe i chciałbym zamówić porządne drzwi wewnętrzne Żory. Polecacie wybrać się z tym do stolarni? Jakoś bardziej mnie to przekonuje niż szukanie po popularnych marketach budowlanych.
Skoro mówicie o drzwiach, to wam podpowiem, że możecie również klamki do drzwi wewnętrznych kupić i na pewno będziecie zadowoleni. Będziecie wtedy mieli wszystko ładnie dopracowane, a jeśli trzeba, to również i będzie to ładnie wyglądało. Moim zdaniem to korzystne połączenie dwóch elementów. Co wy na to?
ivet

Re: Nowe drzwi

Post autor: ivet »

To ja powiem wam, że również warto zwrócić uwagę na oferty https://www.lemdoor.pl/ . Widzę, że ta firma zna się naprawdę na rzeczy i oferuje wyselekcjonowane wyroby, czy to drzwi, czy okna, czy rolety czy inne rzeczy. No i możecie liczyć na ich fachowe doradztwo w razie jakiś problemów.
ODPOWIEDZ