Wakacje z rodziną

To miejsce na tematy związane z rodziną. Te przyjemne i te mniej przyjemne. Chcesz się poradzić? Szukasz wsparcia lub wskazówek? Zajrzyj tu, na pewno uzyskasz odpowiedź.
Awatar użytkownika
Bogdana1972
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 4:57

Wakacje z rodziną

Post autor: Bogdana1972 »

Planujemy właśnie rodzinne wakacje na przyszły rok i zastanawiamy się, gdzie pojechać. Prawdopodobnie zdecydujemy się na polskie morze, bo dawno nie byliśmy, najmłodsza córka jeszcze w ogóle nie miała okazji, dlatego myślę, że to jest dobry pomysł. Może polecicie jakąś fajną miejscówkę dla rodziny z dziećmi? Fajnie, jakby były to jakieś domki letniskowe nad morzem, niedaleko plaży.
masza88

Re: Wakacje z rodziną

Post autor: masza88 »

Grunt to wybrać dobrą lokalizację, jak i miejsce noclegowe. Mnie zainteresowało Mrzeżyno, a co do pobytu tam to hotel Zalewski https://www.hotelzalewski.pl/rehabilitacja wydaje mi się naprawdę doskonałą opcją. Zwłaszcza, że potrzebuję rehabilitacji, a oni oferują szereg różnych zabiegów oraz ćwiczeń.

nowotwory niezłośliwe
ikor

Re: Wakacje z rodziną

Post autor: ikor »

Szukasz komfortowego miejsca na nocleg w Wielkopolsce? noclegi w Kościanie w Hostelu Extra to idealny wybór! Jest dogodnie zlokalizowany blisko centrum miasta, a przy tym ma przystępną cenę. Plus, masz wszystkie udogodnienia potrzebne do komfortowego pobytu. Dlaczego więc nie sprawdzić?
rozaliaa

Re: Wakacje z rodziną

Post autor: rozaliaa »

Wszędzie dzisiaj można jechać - zależy od was... Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć i
myślę, że postawię na firmę Kiribati Club - ponieważ zainteresowała mnie ich wyprawa do kenii. Jeszcze tam nie byłam, a intryguje mnie to miejsce.
ODPOWIEDZ