Torebka dla mamy

To miejsce na tematy związane z rodziną. Te przyjemne i te mniej przyjemne. Chcesz się poradzić? Szukasz wsparcia lub wskazówek? Zajrzyj tu, na pewno uzyskasz odpowiedź.
Minty

Torebka dla mamy

Post autor: Minty »

Chcę kupić torebkę dla mamy. Taką na co dzień, większą, do której będzie mogła wrzucić najpotrzebniejsze rzeczy, ale też ewentualnie jakieś podstawowe zakupy. Bardzo podobają mi się filcowe torebki ze sklepu https://bertonisklep.pl co Wy o nich myślicie? Podobają Wam się takie?
wrażenie

Re: Torebka dla mamy

Post autor: wrażenie »

Minty pisze: 27 paź 2021, 1:53 Chcę kupić torebkę dla mamy. Taką na co dzień, większą, do której będzie mogła wrzucić najpotrzebniejsze rzeczy, ale też ewentualnie jakieś podstawowe zakupy. Bardzo podobają mi się filcowe torebki ze sklepu https://bertonisklep.pl co Wy o nich myślicie? Podobają Wam się takie?
Myśląc o zakupach, będę sprawdzała coś takiego jak pko sa janki , bo to wszystko może jednak przekroczyć budżet, jaki ze sobą zabiorę. Jak wiadomo, kobieta czasem może się rozpędzić, a nie chodzi o to, żeby to ogólnie kupować i żeby potem jednak mieć problem z płatnościami. Z bankiem za pasem nie bedzie problemów.
ODPOWIEDZ