Eko Szambo

Szukasz rady i nie wiesz do kogo się zwrócić? Opisz swoją sytuację, a postaramy się pomóc i wesprzeć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Śmiało!
Awatar użytkownika
nina-84
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 23:50

Eko Szambo

Post autor: nina-84 »

Hej jakie Eko Szambo warto wybrać? Możecie polecić jakiegoś producenta, albo firmę która sprzedaje takie szamba i zajmuje się również montażem? Jakie mogą być orientacyjne koszty takiego szamba i na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę przed wyborem konkretnego modelu?
dagmaa

Re: Eko Szambo

Post autor: dagmaa »

A wiecie jaka mnie naszła myśl??? Czy przerobienie szamba na przydomową oczyszczalnię jest możliwe i jak do tego się przygotować? Co będzie mi potrzebne? Ostatnio myślę coraz częściej o ekologicznych i bardziej opłacalnych rozwiązaniach, dlatego chciałabym zapytać się co o tej opcji myślicie?
rozii

Re: Eko Szambo

Post autor: rozii »

Cześć, w moim domu potrzebne jest szambo, ale nie mam zorientowania w czasie oczekiwania na coś takiego. I tu podpowiem Wam, że produkcja szamb betonowych mnie nigdy nie interesowała, a teraz zależy mi na czasie. Można jednak powiedzieć, że dopłacę za ekspres. Co o tym wiecie? Jakie macie doświadczenia?
ODPOWIEDZ