Czy to prawda, że rowery elektryczne są eko?

Pochwal się najnowszym zakupionym gadżetem lub poszukaj opinii na jego temat. To miejsce dla wielbicieli nowych technologii. Zapraszamy ;)
KotBehemot

Czy to prawda, że rowery elektryczne są eko?

Post autor: KotBehemot »

Czy to prawda, że rowery elektryczne to ekologiczna forma transportu? Przeczytałem coś takiego na blogu pewnego sklepu rowerowego, o ile się nie mylę to tutaj: https://iwobike.pl i zastanawiam się na ile jest to zgodne z rzeczywistością. Jakby nie patrzeć to silnik e-bike nie produkuje spalin a dobrze utrzymana bateria nie uszkadza środowiska. Wydaje mi się, że rower elektryczny to "złoty środek" jeśli chodzi o miejskie formy transportu. Dajcie mi znać, czy mam rację.
owca

Re: Czy to prawda, że rowery elektryczne są eko?

Post autor: owca »

I to jeszcze jak! Rowery elektryczne to świetny wybór dla pasjonatów przyrody i osób świadomych ekologicznie. Są one szczególnie odpowiednie dla osób dojeżdżających do pracy, które wolą wybrać bardziej ekologiczny środek transportu niż samochód. Ecoride https://pl.ecoride.com/ oferuje szeroką gamę rowerów elektrycznych dla mężczyzn i kobiet, które szczycą się skandynawską jakością, gwarantując komfortową jazdę.
ODPOWIEDZ